HAKKIMIZDA

1972’den beri gelen aile tecrübesiyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren 4AC Gayrimenkul Yatırım A.Ş. 2011 yılında AKSU YATIRIM TAAHHÜT TURİZM İNŞAAT ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı alarak . Taahhüt sektöründe birçok projeye imza atmış ve başarıyla tamamlamıştır.

2021 yılında 4AC Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirket ünvanını alarak yoluna büyüyerek devam etmektedir.

2014 Yılından İtibaren Venüs Grup Ltd. Şti. (Ersin ORHAN ) ile Birleşerek grup firması olarak birçok özel konut ve ticaret merkezleri işlerine imza atmış ve tamamlamıştır.

2021 yılından itibaren Ankara’da yurt işletmeleri bulunan Siprona Eğitim Otelcilik Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.(Cengiz İSLAMOĞLU) ve birçok alt yapı Taahhüt işleri başarı ile tamamlayan HN Grup inşaat Ltd. Şti. (Yasin BAŞIBÜYÜK) ile güçlerini birleştirerek yoluna devam etmektedir.

Firmamız inşaat sektöründeki geçmişten gelen deneyimini birikimini, en ileri teknolojik, bilimsel, yönetimsel yöntemleri ve tecrübeli mühendis kadrosu ile birleştirerek yeniden yapılandırılmıştır.

4AC Gayrimenkul Yatırım A.Ş. inşaat alanındaki değerli deneyimlerini kullanarak; müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak; güven ve kaliteli Hizmeti hedef edinmiştir.

4AC Gayrimenkul Yatırım A.Ş. kurulduğundan bugüne kadar, topluma ve evrensel değerlere mesleki ahlaka olan sorumluluklarını yerine getirmiştir ve getirmeye de devam edecektir.

MERKEZ OFİS ANKARA