vizyonumuz-misyonumuz

Venüs Grup İnşaat Ltd. Şti.
1994 Yılında Ali ORHAN şahıs firmasıyla özel konut sektöründe faaliyetine başlayan şirketimiz,2011 yılında Venüs Grup İnşaat Ltd. Şti. olarak kurulmuş olup Öğrenci yurdu-apart işletmeciliği ve inşaat alanında faaliyet gösteren grup şirketidir.

Ankara merkezinde, Novva Residence Apart turizm sektöründe hizmet vermektedir. Novva Residence Apart; klasik, şık mimarisi, teknolojinin tüm imkanlarını kullanması ve huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır.

Arina Kız Yurdu İşletmesi: Ankara’nın çok uzun yıllardır kalbi olan Kızılay’da tüm bakanlıklara, kamu kuruluşlarına, iş ve alışveriş merkezlerine, elçiliklere, TBMM‘ye ve sinema, tiyatro gibi kültür merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Arina Kız Yurdu misafirlerine; profesyonel zihniyetiyle, seçkin ve nezih bir hizmet sunmaktadır.

Kamil Aksu İnşaat Ltd. Şti.

Kamil Aksu İnşaat Turizm Ticaret Ltd. Şti. inşaat-taahhüt sektöründe uzun yıllara dayalı köklü geçmişe dayanan bir tarihe sahiptir. 2013 yılında temelleri atılan şirketimiz gelişim ve büyüme sürecinde her türlü altyapı ve üstyapı inşaat işlerinde uzmanlaşmıştır. İnşaat-taahhüt sektörünün iddialı projelerinde gereklilik arz eden inşaat-taahhüt tecrübesi yetkinlik ve teknik bilgi birikimi tarihsel süreç içerisinde; kaliteli işgücüne, teknolojiye ve kurumsal çalışmalara yapılan yatırımlarla oluşturulmuştur.

Siprona Eğitim Otelcilik Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.
2003 yılında kurulmuş olan Öğrenci yurdu işletmeciliği alanında faaliyet gösteren grup şirketidir. Ankara’nın merkezinde Çağdaş yönetim anlayışı ile Özel Mine Kız Öğrenci Yurtları (3 Şube), Özel Kuzey Erkek Öğrenci Yurtları (2 Şube) olmak üzere toplam 5 şubesi ile üniversite kampüslerine yakın lokasyonlarda, tamamen yenilenmiş sağlam binalarda, otel konforunda ve aile sıcaklığında konaklama hizmeti vermektedir.

HN Grup inşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Her türlü altyapı inşaatı, sıcak asfalt (BSK), sathi kaplama(CRS-2), konkasör (taş ocağı) işletmeciliği, toprak işleri, çevre düzenleme işleri şirketin faaliyet alanları arasında yer almaktadır.Şirket gelecekte baraj inşaatları, endüstriyel yapı inşaatları, jeotermal enerji projeleri ve dış ülkelerde çalışma yapmayı planlamaktadır.