faliyet alanlarımız

KONUT-OFİS PROJELERİ

Konforlu İş Ve Yaşam Alanları 4ac Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’In Başarıyla Hayata Geçirdiği İşler Arasında Yer Alıyor.Ankara Merkezinde, Çankaya- Aleksander Dubçek Caddesinde Novva Suites Rezidance Ve Pera Rezidance Çankaya- Ayrancı Şölen Sokakda Pera Suites Rezidance Çankaya Yaşamkent Mahallesinde Özel Villa Projesi Çankaya- Kızılayda Özel Arina Kız Yurdu Binalarının Yapımlarını Tamamlayarak Gayrimenkul Sektörüne Giriş Yaparak Sektöre Fark Yaratarak Yoluna Devam Etmektedir. Şirket ayrıca Çayyolu konutkentte bulunan kendi yönetim binasını da tamamlayarak hizmete açmıştır.

1
KAMU BİNALARI

Şirket kurulduğu günden bugüne kadar bir çok kamu kuruluşuna ait hizmet binaları,eğitim binaları,üniversitelere ait eğitim kampüsleri, spor tesislerini tamamlayarak hizmete sunmuştur.

2
ALTYAPI

Her türlü altyapı inşaatı, sıcak asfalt (BSK), sathi kaplama(CRS-2), konkasör (taş ocağı) işletmeciliği, toprak işleri, çevre düzenleme işleri şirketin faaliyet alanları arasında yer, almaktadır.Şirket gelecekte baraj inşaatları, endüstriyel yapı inşaatları, jeotermal enerji projeleri ve dış ülkelerde çalışma yapmayı planlamaktadır.

 

WEB: https://hngrup.com/

3
REZİDAS İŞLETMECİLİĞİ

Venüs Grup İnşaat Ltd. Şti.

1994 Yılında Ali ORHAN şahıs firmasıyla özel konut sektöründe faaliyetine başlayan şirketimiz,2011 yılında Venüs Grup İnşaat Ltd. Şti. olarak kurulmuş olup Öğrenci yurdu-apart işletmeciliği ve inşaat alanında faaliyet gösteren grup şirketidir.

Ankara merkezinde, Novva Residence Apart turizm sektöründe hizmet vermektedir. Novva Residence Apart; klasik, şık mimarisi, teknolojinin tüm imkanlarını kullanması ve huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır.

Arina Kız Yurdu İşletmesi: Ankara’nın çok uzun yıllardır kalbi olan Kızılay’da tüm bakanlıklara, kamu kuruluşlarına, iş ve alışveriş merkezlerine, elçiliklere, TBMM‘ye ve sinema, tiyatro gibi kültür merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Arina Kız Yurdu misafirlerine; profesyonel zihniyetiyle, seçkin ve nezih bir hizmet sunmaktadır.

WEB: https://arinakizyurdu.com/

WEB: www.novvaresidance.com

 

4
YURT İŞLETMECİLİĞİ

Siprona Eğitim Otelcilik Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

2003 yılında kurulmuş olan Öğrenci yurdu işletmeciliği alanında faaliyet gösteren grup şirketidir. Ankara’nın merkezinde Çağdaş yönetim anlayışı ile Özel Mine Kız Öğrenci Yurtları (3 Şube), Özel Kuzey Erkek Öğrenci Yurtları (2 Şube) olmak üzere toplam 5 şubesi ile üniversite kampüslerine yakın lokasyonlarda, tamamen yenilenmiş sağlam binalarda, otel konforunda ve aile sıcaklığında konaklama hizmeti vermektedir.

 

WEB: http://www.minekizyurdu.com/

WEB: http://www.kuzeyerkekyurdu.com/

5